Сійярто після відставки з МЗС увійде до нового складу парламенту Угорщини
27 квітня, 19:39
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто після того, як залишить свою посаду, продовжить працювати як депутат у новому скликанні угорського парламенту.