Дивіться фото: Шахти Торецька зазнали бомбового удару, є загиблі Нагадаємо, 30 листопада війська РФ двічі вдарили по Торецьку .
Російські агресори нанесли бомбові удари по шахтах міста Торецьк у Донецькій області. Відомо про трьох загиблих, повідомляє МВС у четвер, 21 грудня. "Дві бомби влучили по території однієї з шахт Торецька. Загинула одна людина, ще двоє дістали поранення. Підприємство знеструмлене. Під землею перебували 32 гірники, вони вже…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.