Вихованки сєвєродонецької КДЮСШ 1 отримали дві медалі на фестивалі зі скелелазіння у Дніпрі.
Про це йдеться на сторінці КДЮСШ у Facebook.
У дисципліні “трудність” Анна Гуменна посіла 1 місце, Аріна Зелена – 2 місце.
Тренує спортсменок Юлія Радіонова.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вихованці сєвєродонецької КДЮСШ 1, які…