Юні вихованки КДЮСШ 1 Сєвєродонецька вибороли золоту та бронзову медалі на відкритому чемпіонаті Дніпра з болдерингу.
Про це йдеться на сторінці КДЮСШ у Facebook.
Гуменна Анна посіла перше місце, а Небесна Дар'я – третє.
Змагання відбулися у Дніпрі 6 квітня.
Тренує спортсменок Юлія Радіонова.
Нагадаємо, сєвєродончани…