Колишня керівниця кафедри стоматології Луганського державного медичного університету Олена Паталаха з Сєвєродонецька відкрила стоматологічну клініку у Києві.
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
У Сєвєродонецьку жінка відкрила власну стоматологію у 2005 році. Клініка працювала навіть після 2014 року, в тому числі надаючи…