Переселенка із Сєвєродонецька відкрила сучасну клініку в Києві, де працюють тільки ВПО
28 квітня 2024 – 12:30
До війни Олена Паталаха проживала в Сєвєродонецьку, була керівницею кафедри стоматології Луганського державного медичного університету та володіла медичним центром. Про це повідомляє Мінреінтеграції. Про відкриття стоматології Жінка відкрила свою власну стоматологічну клініку в місті Сєверодонецьк у 2005 році. Навіть…