Семеро франківських випускників склали НМТ на 200 балів
сьогодні, 17:34
В Івано-Франківську семеро випускників Ліцею №23 імені Романа Гурика здобули максимальні 200 балів з національного мультипредметного тесту з різних предметів. Пише Інформатор Івано-Франківськ з покликанням на допис ліцею. Максимальні бали отримали: Балаш Дмитро Андрійович — 200 балів з історії України; Здерка Назарій…