СБУ затримала на Одещині мера, який намагався "заробити" на будівництві нової електростанції в регіоні
26 травня, 13:46
Служба безпеки України затримала міського голову одного із міст Одеської області, який вимагав хабарі під час модернізації енергетичної інфраструктури південного регіону, повідомляє відомство.