Мер портового міста на Одещині вимагав $35 тис. хабаря за погодження будівництва нової електростанції: його затримали, - СБУ. ФОТО
26 травня, 13:46
Служба безпеки затримала міського голову одного із міст Одеської області, який вимагав хабарі під час модернізації енергетичної інфраструктури південного регіону.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.