Російські окупанти вдарили КАБом по околицях Харкова
3 серпня 2024 – 18:15
Російські військові вдарили КАБом по околицях Харкова, інформація про постраждалих не надходила. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. «О 15:00 окупанти вдарили КАБом по околицях м. Харків», – йдеться у повідомленні. Зазначається, що інформація про постраждалих не надходила. Дані про пошкодження…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.