Росіяни знищили великий об’єкт енергетики у Харкові – Терехов
15 січня, 18:04
Міський голова Ігор Терехов повідомив, що штаб з подолання наслідків працює цілодобово, а на місці удару перебувають аварійні служби та фахівці, які намагаються мінімізувати наслідки.
15 січня росіяни зруйнували великий об’єкт критичної енергетичної інфраструктури у Харкові. Міський голова Ігор Терехов повідомив, що штаб з подолання наслідків працює цілодобово, а на місці удару перебувають аварійні служби та фахівці, які намагаються мінімізувати наслідки. Про знищення енергооб’єкта повідомив міський…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.