На Херсонщині росіяни поранили хлопчиків-близнюків Зеленський: РФ б'є по містах, щоб люди їх покинули Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp.
Російські війська вбили іще двох людей у Херсоні. Про це сьогодні, 12 січня, повідомив керівник Херсонської ОВА Олесандр Прокудін. "Окупанти вбили двох людей у Херсоні. Вдень окупанти вкрили артилерією вулиці міста. На місці прильоту загинула жінка. Також в автівці виявили обгоріле тіло. Особа людини встановлюється. Росія…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.