Росіяни скинули авіабомби на лікарню у Харківській області
1 лютого 2024 – 11:19
Російська армія вчора, 31 січня, вдарила двома керованими авіабомбами по центральній районній лікарні у Великому Бурлуку Харківської області. У цей час у медустанові перебувало понад 30 пацієнтів, у тому числі лежачі. Про це повідомив начальник Харківської обласної поліції Володимир Тимошко. Последние оперативные новости…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.