Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім у своєму Телеграмі.
Сьогодні вранці російські загарбники випустили по Миколаєву випустили 12 ракет. Частину з них збили сили ППО. Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім у своєму Телеграмі. «Сьогодні до нас прилетів цілий дивізіон – 12 ракет, частину збила ППО. Жертв немає», – сказав Кім. Він також…