Путін кинув людей у Маріуполі помирати: як окупанти влаштували у місті "холодомор"
12 грудня 2022 – 13:22
В Маріуполі окупанти влаштували справжній "холодомор", залишивши містян без світла та опалення у зимові морози. На прохання про допомогу росіяни не реагують та просто залишають людей помирати.