Протягом останніх днів окупанти атакували у Харкові вісім АЗС
2 травня, 20:55
Вісім автозаправних станцій у Харкові зазнали ударів окупантів за кілька днів. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив мер Харкова Ігор Терехов. За його словами, такими діями рф намагається посіяти…