Прем'єрка Данії сформувала історичний уряд із жіночою більшістю
5 червня, 05:24
У Данії вперше в історії жінки отримали більшість місць у Кабінеті міністрів. Прем'єр-міністерка Метте Фредеріксен представила новий уряд, до складу якого увійшли 11 жінок і 10 чоловіків.