Працівники товариства на Черкащині грали у футбол і отримували зарплату, як робітники
сьогодні, 17:56
За інформацією прокурорів, троє працівників однієї зі служб компанії, які були гравцями футзальної команди, не виконували обов’язки за місцем роботи.
На Черкащині посадовця підозрюють у розтраті чужого майна. Сума збитків – майже 1,1 мільйона гривень. Про це повідомили в Черкаській обласній прокуратурі. Як йдеться в дописі, з 2019 до 2023 роки в одному з товариств Черкас сформували футбольну команду. За інформацією прокурорів, троє працівників однієї зі служб компанії, які…