Повістку 14 лютого надіслав Салтівський РТЦК і СП міста Харкова воїну бригади "Азов" Нацгвардії, який після виходу з "Азовсталі" вже 21 місяць перебуває в полоні Читати новину на сайті "Об'єктив"