Посольство Ізраїлю заявило про нацистські вітання під час акції в Києві
сьогодні, 07:13
Посольство Ізраїлю заявило, що під час акції на Майдані Незалежності 21 червня представники об’єднання «Братство» вигукували нацистське вітання та демонстрували нацистський салют. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на допис посольства у Facebook. «21 червня на Майдані Незалежності в Києві відбулася акція об’єднання…