Понад 2,4 млн збитків одному з управлінь – на Сумщині повідомлено про підозру посадовцю міськради
сьогодні, 14:00
За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомлено підозру на даний час вже начальнику одного з управлінь Охтирської міської ради за фактом вчинення службової недбалості зі збитками понад 2,4 млн грн.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.