По Дніпропетровщині окупанти випустили близько 130 снарядів - ОВА
26 вересня 2022 – 08:17
Окупанти дев'ять разів ударили по чотирьох громадах - Нікопольській, Марганецькій, Червоногригорівській та Мирівській.
Минула ніч теж виявилася неспокійною на Дніпропетровщині. Окупанти дев'ять разів ударили по чотирьох громадах - Нікопольській, Марганецькій, Червоногригорівській та Мирівській. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. За словами Резніченка, до міст і сіл області прилетіло близько 130 російських…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.