Після погроз РФ «атакувати об'єкти» в Києві. Рубіо заявив, що під час розмови Лавров передав Трампу послання від Путіна
26 травня, 08:07
Держсекретар США Марко Рубіо повідомив, що під час розмови з главою МЗС країни-агресора РФ Сергієм Лавровим, той передав йому послання від диктатора РФ Володимира Путіна до президента США Дональда Трампа.