У липні частина киян втратить право на безкоштовний проїзд
сьогодні, 18:03
З 15 липня у Києві планують суттєво підвищити вартість проїзду в громадському транспорті, а вже з початку місяця змінюються правила для школярів на період канікул.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.