Під ворожий вогонь потрапили акваторії на Миколаївщині
4 грудня 2022 – 09:39
Вночі 4 грудня російські війська обстріляли з мінометів акваторії Очаківської громади Миколаївської області. Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім. Кім також додав, що вчора, 3 грудня, о 14:15 ворожого обстрілу зазнав один із населених пунктів Куцурубської громади. Повідомляється,…