Під час останнього обміну додому повернулися п’ятеро захисників з Одещини
сьогодні, 20:15
Вчора, 26 червня, під час 76-го обміну полоненими з російської неволі вдалося повернути п’ятьох захисників з Одеської області. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеську ОВА. Відомо, що з неволі повернувся уродженець Одеси, а також жителі Болградського, Подільського та Роздільнянського районів. Більшість…