П’ятеро випускників надвірнянського ліцею отримали 200 балів на НМТ
сьогодні, 14:04
П’ятеро випускників Надвірнянського ліцею «Престиж» отримали максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті. Пише Інформатор Івано-Франківськ, покликаючись на міського голову Надвірної Зіновія Андрійовича. Найвищі результати показали: Максим Семчук — 200 балів з математики та історії України; Павло…