На окупованій Луганщині тариф на воду хочуть підняти вдвічі. У самопроголошеній «лнр» «юнармію» контролюватиме слідчий комітет рф.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Тариф на водопостачання загарбники хочуть збільшити удвічі. Це стосується жителів самопроголошеної «лнр», у яких не встановлені прилади обліку.…