Окупанти у Криму оштрафували чотирьох громадян Узбекистану за критику війни
вчора, 23:03
У тимчасово захопленому Сімферополі окупаційний суд оштрафував чотирьох громадян Узбекистану на 35 тисяч рублів (приблизно 380 доларів) кожного за статтею про «дискредитацію збройних сил рф».
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.