Окупанти обстріляли Слобідський район Харкова - мер
16 вересня 2022 – 06:39
Російські окупанти в ніч проти п'ятниці 16 вересня обстріляли Слобідський район Харкова. Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов у своєму Telegram-каналі. "Приліт" у Слобідському районі. Поруч із житловим будинком. За попередньою інформацією, горить авто біля будинку, постраждали комунікації", - розповів мер. Він…