У Сєвєродонецьку почали «націоналізовувати» дачі. У самопроголошеній «лнр» вирішили скоротити мережу закладів культури.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
У Сєвєродонецьку програму «віджиму» нерухомого майна поширили на дачі та садові ділянки, розташовані навколо міста.
«Дали людям місяць, аби ті підтвердили…