Виглядає так, що число врятованих живих явно переважує число тих, хто загинув, і це велике досягнення ДСНС… До того ж «заявки опрацьовані»! …У загибелі людей в Одесі винна не забита зливова каналізація, не неконтрольована забудова, не сліпа стихія.
Загинути під час війни від бомби, снаряду чи шахеда ворога — це, хоч як парадоксально звучить, «нормально», а от загинути від недбалості, безпорадності чи непрофесійності співвітчизників — це не просто трагедія, це щось більше, це злочин. Неможливо уявити, що відчували батьки, замкнені в цокольному поверсі (одеському…