Обладнання з Ризької ТЕЦ-2 після демонтажу піде на підтримку Києва та Харкова – Міненерго
сьогодні, 17:32
Перший віцепрем’єр – міністр енергетики України Денис Шмигаль та прем’єр-міністр Латвії Андріс Кулбергс обговорили передачу Україні устаткування з виведених з експлуатації енергетичних об’єктів Латвії на полях URC 2026 у Гданську.