Німецька митниця виявила 1,5 млрд контрабандних сигарет
29 січня 2025 – 20:34
Митники в Ганновері викрили банду, котра ввезла до ЄС близько 1,5 мільярда сигарет, ухилившись від сплати митних зборів на 550 мільйонів євро. Про це повідомляє Bild у середу, 29 січня. Слідчі з Бельгії, Нідерландів і Німеччини видали 15 ордерів на обшук та заарештували наразі десятьох підозрюваних. Ще п'ятеро осіб очікують на рішення…