Нафтогаз анонсував будівництво нових ТЕЦ: Де взяти біопаливо?
17 жовтня 2022 – 12:30
НАК «Нафтогаз України» вже наступного року планує побудувати в Житомирі та Львові нові ТЕЦ на біопаливі. Це деревна тріска, промислові та побутові відходи (папір, картон, шкіра, тканина). Загалом по Україні має з’явитись щонайменше 9 таких ТЕЦ.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.