На Сумщині відремонтували 25-метровий міст, зруйнований окупантами
2 жовтня 2022 – 09:49
В Охтирському районі на Сумщині відновили 25-метровий міст, який зруйнували російські окупанти. Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький. Зазначається, що переїзд не витримав кількості російської техніки, яка з початку повномасштабного вторгнення пересувалася між населеними…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.