На порозі паливного колапсу: окупанти планують використовувати Кримський міст, – "Атеш"
сьогодні, 00:15
Через критичний дефіцит палива на окупованому півострові загарбники змушені переглянути свої табу щодо використання пошкодженого Керченського мосту. Російська влада розглядає можливість відновити небезпечні залізничні перевезення нафтопродуктів через міст, попри високий ризик його остаточного руйнування.