На Полтавщині впровадили аварійні відключення світла
23 жовтня 2024 – 08:50
В Полтавській області ввели графіки аварійних відключень, повідомили вранці у середу, 23 жовтня, в «Полтаваобленерго». «За розпорядженням НЕК «Укренерго», 23 жовтня в області застосовано ГАВ в обсязі 30 МВт», - йдеться в заяві. Доповнюється