На Львівщині трьох колишніх чиновниць підозрюють у незаконному оформленні соцвиплат на 41 млн грн
сьогодні, 08:50
Ексслужбовиць однієї з районних рад Львівщини підозрюють у незаконному оформленні соцвиплат на своїх родичів і знайомих. Через налагоджену схему держава втратила майже 41 мільйон гривень.