На Київщині понад 300 людей задекларували знайдену та отриману зброю
сьогодні, 16:34
У Київській області триває кампанія з добровільного декларування вогнепальної зброї та боєприпасів. Від початку дії процедури до Фастівського районного управління поліції звернулися 308 громадян.