На Дніпропетровщині посадовця підозрюють у незаконному видобутку води на 90 млн грн
сьогодні, 08:00
Слідчі Криворіжжя повідомили про підозру посадовцю за фактом незаконного видобування підземних вод. Внаслідок незаконного використання надр державі завдано збитків на суму майже 90 мільйонів гривень. Слідством встановлено, що починаючи з квітня 2019 року посадовець перебуваючи на посаді директора одного з комунальних…