Понад тисячу знищених дерев: на Дніпропетровщині затримали дві групи “чорних” лісорубів
сьогодні, 09:00
14 млн грн збитків довкіллю та понад 1000 знищених дерев – на Дніпропетровщині викрито дві групи у складі 15 осіб. Підозрювані протягом пів року систематично здійснювали незаконну вирубку лісозахисних смуг у Павлоградському районі для продажу. Серед викритих “лісорубів” — двоє працівників правоохоронних органів. 15 особам…