Міноборони: Росія використовує довкілля як засіб ведення війни
18 жовтня 2024 – 14:43
начальника управління протимінної діяльності Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки полковник Євгеній Зубаревський у межах конференції "Відновлення земель та ґрунтів після розмінування" заявив, що армія РФ використовує довкілля як засіб ведення війни.
Заступник начальника управління протимінної діяльності Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки полковник Євгеній Зубаревський у межах конференції "Відновлення земель та ґрунтів після розмінування" заявив, що армія РФ використовує довкілля як засіб ведення війни. Про це…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.