Миколаївські спортсмени отримали премії за результати 2025 року
7 березня, 13:03
У Миколаївській області 19 спортсменів отримали грошові винагороди за досягнення у 2025 році — загалом на виплати спрямовано понад 270 тисяч гривень. Розпорядження про преміювання підписав начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім; винагороди виплачуються в межах обласної програми «Миколаївщина…