Миколаївська область увійде в зимовий період краще підготовленою, ніж у попередні роки, але ситуація з енергопостачанням буде напряму залежати від кількості російських обстрілів.
Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
— У порівнянні з 2022 роком ситуація трохи легша, хоча кількість