У департаменті транспортної інфраструктури КМДА повідомляють про те, що столичне метро працює в обмеженому режимі, оскільки наразі через повітряну тривогу пасажири використовують станції як укриття. При цьому висадка пасажирів здійснюється лише на тих станціях, де немає великого скупчення людей. "Щодо змін у роботі метро…