Мешканці Рівненщини мають ще тиждень, щоб обстежитися за програмою "Скринінг 40+"
сьогодні, 14:00
Жителі Рівненщини, які до 1 травня 2026 року отримали кошти підтримки на участь у національній програмі "Скринінг здоров' 40+", але досі ними не скористалися, мають ще тиждень, аби пройти обстеження. Про це повідомили у пресслужбі Рівненської ОДА. Так, 30 червня 2026 року спливає термін, упродовж якого можна оплатити послугу скринінгу…