Майже 20 бійців із Харкова та області повернулися з полону
5 березня, 18:41
Сьогодні, 5 березня 2026 року, в рамках чергового обміну з російського полону повернулися ще 200 українців. Серед них – 18 мешканців Харкова та області. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.