Криворіжців запрошують відвідати оранжерею у ботанічному саду
13 жовтня 2022 – 16:02
У криворізькому ботанічному саду повідомили, що оранжерея буде приймати відвідувачів 14, 15 та 16 жовтня. Територія оранжереї відчинена для відвідувань щоденноДокладніше