Кличко показав меру Вільнюса новий сквер та міст на Оболоні
сьогодні, 19:04
Мер Києва Віталій Кличко разом із мером Вільнюса Валдасом Бенкунскасом та послом Литовської Республіки в Україні Інгою Станітє-Толочкєнє офіційно відкрили Вільнюський сквер та новий пішохідний міст у частині парку на вулиці Прирічній, що на Оболоні.